رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط وب سایت با نرم افزار یک شرکت در شبکه محلی
سلام وقت بخیر دوستان. 

یک سوال داشتم.

سناریو به این شکل است: یک نرم افزار اتوماسیون اداری در شبکه محلی یک شرکت است که میخوام از اطلاعات دیتابیس این نرم افزار برای یک وب سایت استفاده کنم.یعنی میخوام یک صفحه وب ایجاد کنم که داخل ان یک فرم باشد و کاربر بعد از پر کردن فرم , اطلاعات در دیتابیس نرم افزار اتوماسیون شرکت ثبت شود.

راهکار چیست؟

مرسی
پاسخ
تشکر شده توسط:
معمولاً نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری از SQL Server استفاده میکنن. شما باید با PHP به اون دیتابیس وصل بشین و بعد هر کاری که بخواین میتونین انجام بدین. برای اتصال میتونین از SqlSrv که توسط خود مایکروسافت توسعه داده میشه استفاده کنین.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(12-12-1400، 11:36 ق.ظ)ADMIN نوشته: معمولاً نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری از SQL Server استفاده میکنن. شما باید با PHP به اون دیتابیس وصل بشین و بعد هر کاری که بخواین میتونین انجام بدین. برای اتصال میتونین از SqlSrv که توسط خود مایکروسافت توسعه داده میشه استفاده کنین.

سلام وقت بخیر استاد شهرکی.
بله این موضوع رو میدونم و راجبش تحقیق کردم این موضوع یکی از مشکلات پیش رو هست.
من منظورم اینه که چطور ارتباط بین وب سایت که در بستر اینترنت هست با دیتابیس نرم افزار شرکت که در شبکه local شرکت میباشد برقرار شود؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
این موضوع ازطریق یک واسط برنامه‌نویسی یا همون API برقرار میشه. شما باید یک API بنویسین که به دیتابیس محلی شرکت وصله و روی کامپیوتری که یک IP ثابت داشته باشه این API رو قرار بدین و ازطریق اینترنت به این API وصل بشین و متدهایی که نوشتین رو صدا بزنین تا کارها رو برای شما انجام بدن و اطلاعاتی که نیاز دارین رو به شما برگردونن.
پاسخ
تشکر شده توسط: hosien

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان