رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار پکیج پایه تا پیشرفته PHP
Information 
پکیج آموزش تصویری فارسی PHP توسط محمد مصطفی شهرکی (مدیر سایت) آماده شده که درواقع نسخه تکمیل شده آموزشهای موجود در سایت ncis.ir (با آمار دانلود بیش از 30 هزار بار) هست.

این مجموعه آموزشی نزدیک به 50 ساعته و تمامی مباحث رو از نصب اولیه نرم افزارهای لازم (همراه با توضیح نحوه کارکرد هرکدوم ازقبیل سرور وب و نحوه تبادل اطلاعات و تنظیمات لازم و...) در هر دو محیط لینوکس و ویندوز توضیح داده تا مباحث پیشرفته تر مثل شئ گرایی و انجام پروژه های کامل. تمامی مباحث از اولین قدمها یعنی تجزیه و تحلیل امکانات موردنیاز و طراحی اولیه و ساخت قالب و شروع کدنویسی، بطور کامل پوشش داده شده.

دوستانی که علاقمند به برنامه نویسی وب با PHP هستن، میتونن با یادگیری این مجموعه آمادگی لازم برای استفاده از الگوهای طراحی MVC و در ادامه، فریمورکهای PHP مثل Yii رو پیدا کنن و به سرعت به یک برنامه نویس حرفه ای در این زمینه تبدیل بشن. مزیت اصلی این قبیل آموزشهای تصویری در اینه که ازطرفی همه چیز از پایه توضیح داده شده و هیچ پیشنیازی در دانش افراد درنظر گرفته نشده (تا جایی که آموزش PHP در این مجموعه از تعریف متغیرها و... شروع میشه و تجزیه و تحلیل و تولید الگوریتم پروژه هم آموزش داده میشه) و ازطرف دیگه، چون همه چیز بصورت تصویری جلوی چشم بیننده داره اتفاق میفته، هیچ توضیح غیرکاربردی در مجموعه وجود نداره (برخلاف بعضی کتابها که متأسفانه کدهای گفته شده، اونطور که باید کار نمیکنن).

بعلاوه، در این آموزش سعی کردم همه چیز رو درست مثل روزی که خودم میخواستم PHP رو یاد بگیرم، انجام بدم. برای مثال، توی آموزش میگم میخوام AMP یعنی Apache‌ و MySQL و PHP رو نصب کنم و بلد نیستم و توی گوگل شروع میکنم جستجو کردن و با سعی و خطا، مجموعه رو نصب میکنم و هرجا به مشکلی برخورد میکنم و رفع میشه، توضیحش رو هم میگم که تازه کارها که اغلب با اون مشکلات دست و پنجه نرم میکنن، به راحتی بتونن با این مجموعه ارتباط برقرار کنن و بقول معروف نگاه بالا به پایین به افراد تازه کار توی این مجموعه آموزشی ابداً احساس نمیشه.

قیمت این مجموعه 75 هزار تومانه و در تولید اون، بی اغراق و بدون منت (انجام وظیفه بوده) زحمت خیلی زیادی کشیده شده و درنتیجه از خریداران محترم، پیشاپیش تقاضا دارم از کپی کردن این مجموعه خودداری کنن تا بتونیم با درآمدهایی که از این راه کسب میشه، ضمن دلگرم شدن به ادامه مسیر، قدمهای بزرگتری برداریم.

دوستانی که پکیج رو تهیه کردن، درصورتی که هرگونه سؤالی داشتن، میتونن تاپیک جداگانه برای رفع اشکالاتشون در همین بخش ایجاد کنن. موفق باشید.

لینک خرید اینترنتی

لینک دانلود سورس کدها و دیتابیسها و تصاویر موجود در پکیج (کسانی که بعد از اول اردیبهشت 1393 خریداری میکنند، نیازی به دانلود ندارند و در پکیج موجود است)

بعنوان دمو یک جلسه رو گذاشتم (جلسه 11 شروع مباحث شئ گرایی)
تشکر شده توسط: morteza , control , madadi
به زودی پکیج پایه تا پیشرفته با تغییرات جدید و در سه فصل جداگانه (آشنایی با PHP - برنامه نویسی شئ گرا - الگوهای طراحی و مباحث پیشرفته) با کیفیت بالا و ضبط در استودیو و صداگذاری حرفه ای و با رزولوشن 1024x768 و از همه مهمتر، با Wallpaper اختصاصی nCIS ضبط مجدد خواهد شد. قیمتش هم به سه پارت جداگانه 25000 تومانی شکسته میشه تا کسانی که توی هرکدوم از مباحث مشکل دارن، بتونن فقط همون بخش رو خریداری کنن. این پکیجها بعد از آماده شدن، برای خریداران جدید ارسال خواهد شد و کسانی که پکیجهای قبلی رو خرید کردن، با شناسه خریدشون میتونن تغییرات رو دانلود کنن. هر کسی که شناسه خریدش رو فراموش کرده، موارد زیر رو مطابق با اطلاعاتی که زمان ثبت خرید وارد کرده، توی پیام خصوصی بفرسته تا شناسه خرید رو دریافت کنه:
  • نام و نام خانوادگی
  • تاریخ خرید
  • شماره موبایل
  • کد پستی ده رقمی
تشکر شده توسط: Renegad , sm_pakdel , php , meysam1366 , profosor
پکیج پایه تا پیشرفته PHP تا عید سعید فطر با 25,000 تومان تخفیف عرضه خواهد شد.
تشکر شده توسط: meysam1366 , Renegad , mahdirabbani , profosor , ashiyanehamid , madadi
پکیج آموزشی پایه تا پیشرفته PHP به مناسب ولادت با سعادت امام رضا (ع) به مدت یک هفته و تا روز 4 شهریور، با 25 هزار تومان تخفیف عرضه خواهد شد.
تشکر شده توسط: madadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان