رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال پرداخت الکترونیکی
سلام
من یک فروشگاه اینترنتی با yii درست کردم ولی برای پرداخت انلاین مشکل دارم. از جهان پی استفاده کردم ولی نتونستم با نمونه کدهاش درستش کنم مثلا چجوری متغیرها رو سیو کنم. اگه میشه راهنمایی کنید متشکرم
پاسخ
تشکر شده توسط:
شما باید یه جدول برای سفارشها داشته باشین که فیلد au داره (شماره تراکنش) و Nullable هست. بعد رکورد رو موقع رفتن به بانک ذخیره کنید (با au مساوی NULL) و فیلد id اون رو در قالب order_id برای جهان پی بفرستین و بانک هم در برگشت علاوه بر au همون order_id رو به شما برمیگردونه. شما تراکنش رو با اون مقدار پیدا میکنید و au رو بعد از وریفای کردن تراکنش توی جهان پی، توی رکورد ثبت میکنید. سعی کردم کلیت کار رو توضیح بدم تا خودتون انجامش بدین. اگه نتونستین بفرمایید تا نمونه کد بگذارم.
پاسخ
تشکر شده توسط: web2.developer
(28-09-1394، 09:27 ق.ظ)ADMIN نوشته: شما باید یه جدول برای سفارشها داشته باشین که فیلد au داره (شماره تراکنش) و Nullable هست. بعد رکورد رو موقع رفتن به بانک ذخیره کنید (با au مساوی NULL) و فیلد id اون رو در قالب order_id برای جهان پی بفرستین و بانک هم در برگشت علاوه بر au همون order_id رو به شما برمیگردونه. شما تراکنش رو با اون مقدار پیدا میکنید و au رو بعد از وریفای کردن تراکنش توی جهان پی، توی رکورد ثبت میکنید. سعی کردم کلیت کار رو توضیح بدم تا خودتون انجامش بدین. اگه نتونستین بفرمایید تا نمونه کد بگذارم.

نشد اگر نمونه کد بزارید متشکرم
پاسخ
تشکر شده توسط:
(28-09-1394، 12:00 ب.ظ)secwork نوشته: نشد اگر نمونه کد بزارید متشکرم

ممنون اقا درست شد
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان