رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال دیتابیس لوکال هاست به دیتابیس هاست
سلام .
با این فرض که میخوایم یک نرم افزار بنویسیم برای یک شرکت دولتی تا کارمنداشو مدیریت کنه و هر روز یکی باشه که اطلاعات کارمندان جدید رو وارد سیستم کنه .
حالا اگه اینترنت نباشه چه کار میشه کرد؟ چه طور میشه به صورت افلاین با نرم افزار کار کرد ؟ نرم افزار که رویه هاست و سرور سوار شده , اصلا شدنی هست که به صورت افلاین با نرم افزار تحت وب کار کرد؟

من خودم یک راهی به ذهنم رسید نمیدونم شدنی هست یا خیر .
نظرم اینه که همون cms که نوشتیم رو به صورت لوکال هاست رویه سیستم اون شرکت پیاده کنیم , اینطوری هر وقت اینترنت بود میره داخل نرم افزار و کاراشو میکنه و هر وقت اینترنت قطع شد میره تو لوکال هاست و اطلاعاتشو ذخیره میکنه .

اما مشکل دیگه تو این نظریه بنده اینه که : وقتی اینترنت بعد یکی دو ساعت وصل شد اطلاعات جدیدی که رویه لوکال هاست در زمان قعطی اینترنت ذخیره شد چه طور به بانک اطلاعاتی سرور انتقال پیدا کنه ؟ نظر شما چیه ؟

آیا این نظریه درسته و قابل احرا هست ؟ آیا از نظر امنیتی مشکلی نداره ؟

ممنون میشم کمکم کنید در این زمینه . تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط:
کسی نمیتونه کمکمون کنه :)
من میخوام یک دکمه در cms لوکال هاست بزارم که انتهای هر روز مسئول ثبت اطلاعات کارمندان با زدن اون دکمه , اطلاعات رو به سمت دیتابیس سایتی که رویه سرور سواره ارسال کنه ( در صورت اتصال اینترنت ) و جداول mysql نرم افزاری که رویه سرور هست رو اپدید کنه .

تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان