رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال به اسکنر با جاوا اسکریپت
سلام
یه جایی یکی میگفت با جاوا اسکریپت میشه اسکنر رو راه اندازی کرد. به نظر شما میشه همچین کاری کرد؟
متشکرم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
بعید میدونم چنین کاری امکان پذیر باشه چون اساساً شما به سخت افزار کلاینت دسترسی ندارین توی وب.
پاسخ
تشکر شده توسط: راوندی
اینو یکی از بچه ها داد:
http://www.chestysoft.com/ximage/twainupload.asp
یه فایل با فرمت exe هم همراهش هست بیشتر این فایل کمک میکنه که اسکن صورت بگیره. ولی من تست کردم کار نکرد. شاید بلد نیستم درست باهاش کار کنم.
شما اگه وقت دارید، اسکنر هم دارید امتحان کنید.
متشکرم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
خوب این داره با کمک فایل EXE کار میکنه و با اینکه تست نکردم ولی حدس میزنم فقط تو IE کار کنه. احتمالاً JS هم برای ارتباط و اجرای فایل EXE است و قاعدتاً هیچ آدم عاقلی اجازه نمیده فایل EXE رو سیستمش کپی و اجرا بشه. ازطرفی کاربران لینوکس و مک هم نمیتونن از این روش استفاده کنن.
پاسخ
تشکر شده توسط: راوندی
میدونم مهندس.
منم این روش رو برای این میخواستم که مشتری میخواد برنامه اش توی سیستم خودش فقط اجرا بشه.
بعدش فکرام رو کردم دیدم اگه بره یه وبکم با کیفیت تر بخره کارش راه می افته. و نیازی به اسکنر هم نیست.
پاسخ
تشکر شده توسط:
اون که گذاشتی نوشته باید ocx توی سیستم نصب کنه و با IE کار میکنه. بنابراین ActiveX یا یه چیزی شبیه اونه، که در واقع عملا مثل نصب یک برنامهء ویندوزی میمونه. اینطوری باشه آدم خودش هم میتونه برنامه بنویسه برای اینطور چیزها تازه میشه بصورت کراس پلتفرم هم نوشت یا برای سیستم عاملهای دیگر هم نسخه داد.

اما فکر میکنم قبلا جایی خوندم که HTML5 امکاناتی برای کار با وبکم و اینها هم درنظر گرفته.
پاسخ
تشکر شده توسط:
یک رابط دوطرفه باید ایجاد کنی
میتونی یک extension برای کروم بنویسی
extension ها میتونن به سخت افزار دسترسی داشته باشن
یه برنامه نویس دنیاش کدنویسی هست
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان