رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا سشن کوکی ها با تاریخ انقضای نا محدود برای سرور مشکل ساز میشوند؟
آیا سشن کوکی ها با تاریخ انقضای نا محدود برای سرور مشکل ساز میشوند؟

اینکه مثلا یکی وارد سایت بشه و دیگه خارج نشه و دفعه ی بعد دوباره وارد بشه و هی کوکی های جدید در سمت سرور براش ایجاد بشه.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
کوکی که سمت سرور ساخته نمیشه.
پاسخ
تشکر شده توسط:
شاید اشتباه کردم ولی منظور من session ها هستند. که یه فایل در سمت سرور ایجاد میکنند. و با کوکی تشخیص میدهند هر جلسه به کدوم کاربر مربوط میشه.
در پوشه tmp ومپ سرور رو چک کردم به ازای هر بار ورود به سایت یک فایل 1kb ایجاد میشد و تا زمان خروج از سایت باقی میموند. خب اگر چندین کاربر از سایت ساین اوت نکنند و تاریخ انقضاء کوکی نامحدود باشه بعد از یه مدتی حجم tmp خیلی زیاد میشه درسته؟
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
نخیر، فایل های session ها تاریخ انقضاشون با کوکی متفاوته و هر از چند گاه به احتمال 1 در 100 فایل هایی که تاریخ انقضاشون تموم شده حذف میشن.
http://php.net/manual/en/session.configu...axlifetime
پاسخ
تشکر شده توسط:
فکر میکنم کار garbage collector همینه!
نه مشکلی نیست، میتونید استفاده کنید ولی بی معنیه اینکار! چون زمان استفاده از سشن محدود به همون بسته شدن مرورگر کاربر داره و یک چیز حدودا چند ساعته هستش، ولی شما در سمت سرور براش نامحدود تعریف کنی یک جورایی بی معنیه!
پاسخ
تشکر شده توسط:
آقا این چه وضعیتی
"(آخرین تغییر در ارسال: دیروز، 08:00 ب.ظ توسط n0o0b_sina. دلیل ویرایش: Off Topic )"
توسط n0o0b_sina???? من پستمو ویرایش نکردم!!! میشه یکی توضیح بده این چیه؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
من ویرایش کردم. مباحثی که به موضوع تاپیک ربطی نداره حذف میشه مطابق قوانین.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان