رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا این کار منطقی هست؟
سلام خدمت دوستان، بنده برای یک قسمت از سایتم نیاز دارم که یک مطلبی رو که کاربر فرستاده رو بهش این امکان رو بدم که این مطلبی که فرستاده فعال هست یا نه، آیا نیاز به کمک داره یا نه ... من اومدم برای کاربر اون مطالبش رو گرفتم و بعدش ببرای هر پست یک دکمه گذاشتم که اون مطلب رو فعال یا غیر فعال کنه، برای نمایش دکمه در همون قسمتی که می آم مطالب رو می گیرم، چک می کنم که اگر فیلد active برای 1 بود یک دکمه با محتوا غیر فعال کردن و اگر یک نبود، یک دکمه برای غیر فعال کردن بزاره، بعدش اومدم با Ajax گفت اگر کلیک شدن فعال و غیر فعالش کن، تا به اینجاش مشکلی نیست، اما از این بعدش یک مشکلی دارم:
طبیعتا وقتی مطلب فعال شد باید دکمه تغییر کنه و دکمه غیر فعال رو جایگزین کنه ولی چون PHP هست تغییر نمی کنه، حالا باید چی کار کنم، بیام و پس از کلیک شدن دکمه صفحه رو رفرش کنم؟، یا هم این که بیام و اون قسمت گرفتم فیلد active رو Ajax کنم ؟ اصلا به نظر شما نیاز ست که این قسمت رو Ajax کنم ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
بنظر من AJAX اینجا کاربردی نداره. شما کاربر رو به اکشنی که فعال یا غیرفعال بودن رو تغییر میده بفرستین و بعد از اینکه رکورد رو اصلاح کردین، به Referer برگردونید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
ممنون بابت پاسختون، استاد یک سوال داشتم، Referer یعنی چی ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
$_SERVER['HTTP_REFERER']

صفحه ای که کاربر ازش اومده.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان