رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود عکس با فرمت GIF و با امنیت
سلام استاد ، میخواستم بدونم برای پوشه upload در کد دوستمون permissions چه عددی باشه ؟
با 666 که خطا داد ، فقط در صورتی عکس اپ میشه که مجوز 777 باشه ؟ این خطرناک نیست ؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
توی لوکال هاست باید با 777 کار کنید. توی هاست واقعی با 666 کار میکنه. البته اگه توی لوکال هاست هم کاربر آپاچی رو که معمولاً www-data هست، به گروهی که کاربر توی اون قرار داره اضافه کنید، اونوقت مجوز 666 هم برای پوشه جواب میده. برای اینکه بفهمین آپاچی داره با چه کاربری اجرا میشه، این دستور رو اجرا کنید:
echo shell_exec('whoami');
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت
من روی لوکال کار نمی کنم ، روی یه هاست اشتراکی که متعلق به کارفرماست اجرا کردم ، با 666 خطا می ده ، فقط وقتی اپ میشه که 777 باشه
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام
امکان آبلود از نسخه ۳.۶.۱ برداشته شده است شما می توانید این کد را در فایل Functions.php قالب سایتان کبی کنید امکان ابلود و نمایش فایل فلش ایجاد می شود
function add_upload_mime_types( $mimes ) {
    if ( function_exists( 'current_user_can' ) )
        $unfiltered = $user ? user_can( $user, 'unfiltered_html' ) : current_user_can( 'unfiltered_html' );
    if ( !empty( $unfiltered ) ) {
        $mimes['swf'] = 'application/x-shockwave-flash';
    }
    return $mimes;
}
add_filter( 'upload_mimes', 'add_upload_mime_types' );
پاسخ
تشکر شده توسط: بیتا_حکمت
ممنونم ، اما الان تست کردم ورژن php 3.6 نیست ، بلکه خروجی کدی ورژن رو نشون می ده ، عبارت پایین رو نشون می ده

Current PHP version: 5.3.29

در اصل فایل هم اپلود میشه ، اما مشکل اینجاست عکس وقتی لود میشه که پرمیشن 777 باشه ، یک نکته دیگه اینکه فعلا" سایت قالبی نداره ، دارم با
php خام کار می کنم
پاسخ
تشکر شده توسط:
(26-04-1394، 02:38 ب.ظ)alib نوشته: سلام
امکان آبلود از نسخه ۳.۶.۱ برداشته شده است شما می توانید این کد را در فایل Functions.php قالب سایتان کبی کنید امکان ابلود و نمایش فایل فلش ایجاد می شود
function add_upload_mime_types( $mimes ) {
    if ( function_exists( 'current_user_can' ) )
        $unfiltered = $user ? user_can( $user, 'unfiltered_html' ) : current_user_can( 'unfiltered_html' );
    if ( !empty( $unfiltered ) ) {
        $mimes['swf'] = 'application/x-shockwave-flash';
    }
    return $mimes;
}
add_filter( 'upload_mimes', 'add_upload_mime_types' );

این کد فکر میکنم مربوط به وردپرس هستش، بحث ما اصلا وردپرس نیست!
پاسخ
تشکر شده توسط:
دوستان ، اگر مشکلی مث مشکل من داشتین پرمیشن رو به 770 تغییر بدین
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان