رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ++Notepad در طراحی سایت - بخش اول
#1
مقدمه :
ممکن است این سوال برای شما به وجود آمده باشد که کاربرد اصلی نرم افزار Notepad++ چیست . این نرم افزار در واقع برای افرادی که می خواهند برای تولید برنامه های کامپیوتری برنامه نویسی کنند مناسب می باشد . البته نا گفته نماند نرم افزار های بسیاری در این زمینه وجود دارند اما نرم افزار Notepad++ دارای مزایایی می باشد که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است ، از این رو به بررسی این نرم افزار در بخش مقالات طراحی سایت لیموترش می پردازیم .
[عکس: notepadd-300x160.jpg]
مراحل طراحی سایت :
طراحی یک وب سایت در بر دارنده مراحل گوناگونی می باشد. مراحل ابتدایی عبارت اند از شناخت محیط ، طرح ریزی و برنامه ریزی های قبل از شروع مرحله اجرا . برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب می بایست مراحل ذکر شده در روند طراحی سایت  به درستی انجام شوند . پس از طی نمودن مراحل اولیه می بایست مراحل اجرایی را نیز به طور کامل انجام دهید . بخشی از پروسه طراحی سایت مربوط به برنامه نویسی یا کد نویسی می باشد . کد نویسی یک وب سایت به منزله اسکلت یک سایت می ماند ، از این رو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . فرآیند کد نویسی می بایست در محیطی انجام گیرد که بعد از آن باعث تولید برنامه های تحت وب به نظور برپاسازی سایت گردد .
کاربرد Notepad++ :
نرم افزار Notepad++ نرم افزاریست که موجب سهولت در طراحی صفحات سایت می گردد . در نرم افزار Notepad++ کدنویسی ، به زبان های برنامه نویسی هم چون C ، C# انجام می شود از این رو یکی از مشهور ترین نرم افزار ها در این حوزه می باشد. یکی از مهم ترین مزایای این نرم افزار ، رایگان بودن آن است . لذا هر فردی می تواند با دانلود این نرم افزار از آن استفاده نماید . در تصویر زیر نمایی کلی از نرم افزار Notepad++ را مشاهده می نمایید .
پاسخ
تشکر شده توسط:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان