رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش فریم ورک جاوااسکریپت
با سلام
با توجه به اینکه بلد بودن جاوااسکریپت برای برنامه نویسان بسیار مفید می باشد می خواستم درخواست کنم از دوستانی که توانایی انتقال مطلب در این زمینه را دارند، در این بخش برای بقیه دوستان آموزش های رو قرار بدهند.
به نظر من اگر کسی کار با فریم ورک آنگولار جی اس رو آموزش بدهد خیلی بهتر هست.
 با تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط:
اگه قصدتون یادگیری خود Javascript هست، کتاب Javascript Bible Gold Edition رو توصیه میکنم. این کتاب با 2177 صفحه مطلب، ریزترین جزئیات JS رو براتون موشکافی میکنه. اما اگه قصدتون فریمورکهای مبتنی بر JS هست، توی بخش فرعی فریمورکها (یا بخش اختصاصی فریمورک موردنظرتون) تاپیک ایجاد کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
Angular js که w3schools آموزش هاش رو جدیدا گذاشته و میتونید استفاده کنید.
برای خود جاوا اسکریپت هم با webatoz.ir همراه بشید دارن آموزش های جاوا اسکریپت رو شروع میکنن.
پاسخ
(11-03-1394، 03:11 ب.ظ)ADMIN نوشته: اگه قصدتون یادگیری خود Javascript هست، کتاب Javascript Bible Gold Edition رو توصیه میکنم. این کتاب با 2177 صفحه مطلب، ریزترین جزئیات JS رو براتون موشکافی میکنه. اما اگه قصدتون فریمورکهای مبتنی بر JS هست، توی بخش فرعی فریمورکها (یا بخش اختصاصی فریمورک موردنظرتون) تاپیک ایجاد کنید.

میتونید از اینجا دانلود کنید
پاسخ
با سلام
واقعا این مدیریت تشکر کردن داره.
خیلی ممنون از همه زحمات شما
پاسخ
از این لینک هم میتونید آپلود کنید. بعضی جاها دیدم لینکی که گذاشتن کامل نیست. براتون اینجا آپلود کردم نسخه کامل رو:
http://www.mediafire.com/view/mezkcozp1y...e_Gold.pdf
پاسخ
(11-03-1394، 06:35 ب.ظ)php_programmer021 نوشته: با سلام
واقعا این مدیریت تشکر کردن داره.
خیلی ممنون از همه زحمات شما

همه کاربران سایت دارن زحمت میکشن. نیازی به تشکر برای انجام وظیفه نیست.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , php , mtcom
(11-03-1394، 03:11 ب.ظ)ADMIN نوشته: اگه قصدتون یادگیری خود Javascript هست، کتاب Javascript Bible Gold Edition رو توصیه میکنم. این کتاب با 2177 صفحه مطلب، ریزترین جزئیات JS رو براتون موشکافی میکنه. اما اگه قصدتون فریمورکهای مبتنی بر JS هست، توی بخش فرعی فریمورکها (یا بخش اختصاصی فریمورک موردنظرتون) تاپیک ایجاد کنید.

به نظرتون چرا باید یکی بیاد 2177 صفحه رو بخونه؟! من خودم نسبتا جاوا اسکریپت بلدم و تا حالا هرکاری سمت کلاینت خواستم بکنم رو تونستم انجام بدم. شاید در مجموع 15 ساعت هم آموزش جاوا اسکریپت نخونده باشم یا ندیده باشم (بیشتر تمرکزم سمت سرور بوده)
البته بیشتر از این حرفا با جاوا اسکریپت کار کردم و توی پروژه ها به صورت عملی باهاش زیاد برخورد میکردم.
با توجه به اینکه با همین مقدار هم من نیازام برطرف شده، چرا باید 2177 صفحه بخونم که شاید چند ماه خوندنش طول بکشه! بیشتر سوالم اینه که شما اینکار رو درست میدونید اصلا؟ چون به نظر من آدم تا یک حد باید یاد داشته باشه و بقیه اش رو با سرچ تو گوگل یا تمرین های خودش توی پروژه هاش یاد بگیره. 2177 صفحه خیلی وحشتناکه!
پاسخ
تشکر شده توسط:
برای کسی که میخواد سمت کلاینت بطور تخصصی کار کنه، خوندن این 2177 صفحه همونقدر ضروریه که برای کسی که میخواد سمت سرور کار کنه، دیدن چند صد ساعت فیلم آموزشی و خوندن چندین جلد کتاب چند صد صفحه ای، ضرورت پیدا میکنه. برای کسی که میخواد سمت سرور کار کنه معلومه که کارکردن سمت کلاینت ضروری نیست و این کتابها هم برای کسانی نوشته شده که میخوان بقول معروف دل و روده جاوا اسکریپت رو بیرون بکشن. قطعاً کسی که با سرچ توی گوگل و کارهای پراکنده JS رو یاد میگیره، توی تسلط به این زبان قابل قیاس با کسی که این 2177 صفحه و کتابهای دیگری مشابه این رو خونده و تمرین و درک کرده نخواهد بود.
پاسخ
تشکر شده توسط: YN97 , php , meysam1366
(11-03-1394، 11:28 ب.ظ)php نوشته: به نظرتون چرا باید یکی بیاد 2177 صفحه رو بخونه؟!

100% هیچ ایرانی این کتاب رو به طور کامل نمیخونه
خود منم نمیخونم

ولی تفاوت کار کد نویسی همینجا مشخص میشه که اونا چقدر برای یاد گیری وقت میذارن

تازه این فقط برای بحث js
پاسخ
من با اینکه زمینه اصلی کارم برنامه نویسی سمت سروره ولی بازم این کتاب رو کامل خوندم. کمترین نتیجه ای که گرفتم این بوده که خیلی جاها برای انجام یه کار ساده که با خود JS توی یکی دو خط قابل انجامه، لازم نیست 96 کیلوبایت jQuery رو لود کنم. البته همچنان برای جاهایی که میخوام کارهای پیچیده انجام بشه دست به دامن jQuery میشم.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , fatima-php

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان