رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش برنامه نویسی
سلام، من کارشناسی رشته ی نرم افزار،الان فکر میکنم چیزی از برنامه نویسی نمیدونم در عین حالی که برنامه نویسی رو دوس دارم،میخوام از پایه شروع کنم و نمیدونم چکار کنم حاظرم هر برنامه ای رو دنبال کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کرد.میشه منو کمک کنید؟ میخواستم آموزش php رو بخرم ولی احساس کردم یه سری مسائل زیر بنایی برنامه نویسی رو یاد ندارم بخاطر این فعلا نخریدمش،حاظرم هزینه هم پرداخت کنم.اگه وقت دارید کمکم کنید.

نا گفته نمونه چند وقتی که دانشجو شما بودم چیزای خوبی یاد گرفتم مخصوصا open gl اما الان یادم رفت،میگم شاید بخاطر این بود که پایه ام ضعیف بوده..با وجودی که اوضاع مالی مساعدی ندارم ولی حاظرم هر چقد  شما بدونید هزینه کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط:
امروز به طور اتفاقی به این سایت زیر برخوردم و الان که گفتید رشتتون نرم افزاره یاد این سایت افتادم و فکر میکنم بدردتون بخوره:
http://silvercover.ir/press-success-key-...uter-ebook
پاسخ
تشکر شده توسط:
بنظرم اول از همه باید الگوریتم نویسیتون رو تقویت کنید. کتاب مبانی کامپیوتر و الگوریتمها نوشته مهندس جعفرنژاد قمی و مهندس کریمپور رو تهیه و مطالعه کنید و تمریناتش رو حل کنید. مسائل و مثالهای این کتاب از جمع دو عدد شروع میشه و مرحله به مرحله پیچیده تر میشن تا جایی که به مرتب سازی آرایه های چندبعدی و محاسبه دترمینان ماتریس و... هم میرسه. یکی دیگه از امتیازات این کتاب، حل تمرینها در انتهای کتابه که میتونه برای مقایسه راه حل خودتون، مرجع خوبی باشه. تا وقتی الگوریتم نویس خوبی نباشین، یادگیری دستورات برنامه نویسی بی فایده است.
پاسخ
تشکر شده توسط: hamo
سلام ...
1- زبان خودتون رو در حدی که بتونید کتاب زبان اصلی یا سایت های اموزشی رو بخونید قوی کنید
2 - این کتاب رو شروع کنید به خوندن (http://it-ebooks.info/book/2224 )

بسیار کتاب مفیدی هستش ، پیشنهاد میکنم حتما" بخونید ... خیلی ساده مسائل رو بیان کرده
پاسخ
تشکر شده توسط:
خیلی دوست دارم یه آموزش با عنوان " Think Like a Programmer " تو انجمن راه بندازم ... کاری که هیچکی انجام نداده تو انجمن های فارسی !
پاسخ
تشکر شده توسط: php , majid_7
فکر خیلی خوبیه و قطعاً با استقبال کاربران مواجه خواهد شد. میتونید توی بخش گفتگوی آزاد ایجاد کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
(31-04-1394، 11:54 ب.ظ)arash691 نوشته: خیلی دوست دارم یه آموزش با عنوان " Think Like a Programmer " تو انجمن راه بندازم ... کاری که هیچکی انجام نداده تو انجمن های فارسی !

فکر خوبیه. همین کتاب رو من خواستم بخونم دیدم 240 صفحه اس اگه اشتباه نکنم! و تصمیم گرفتم فعلا نخونمش! چون وقت نیست واقعا. اگر همین کتاب رو بتونی خلاصه توی مثلا 5-10 صفحه بگی توی یک تاپیک خیلی خوب میشه
پاسخ
تشکر شده توسط:
(31-04-1394، 11:54 ب.ظ)arash691 نوشته: خیلی دوست دارم یه آموزش با عنوان " Think Like a Programmer " تو انجمن راه بندازم ... کاری که هیچکی انجام نداده تو انجمن های فارسی !

اگه این لطف رو درحق دوستان انجام بدی واقعا جای تشکر بسیار داره
پاسخ
تشکر شده توسط:
10 - 15 صفحه که عملاً میشه مقاله دیگه نه کتاب. هیچی از مطالب مفید کتاب باقی نمیمونه. پیشنهاد میکنم هرکدوم از دوستان یکی از فصلها رو انتخاب و ترجمه کنن و توی تاپیک به ترتیب بگذارن.
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان