رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش اندروید برای مبتدیان
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز سایت NCIS
در این بخش شروع به آموزش آندروید میکنیم و به هرگونه اشکال در رابطه با راه اندازی نرم افزارها و ... پاسخ میدیم تا توی بقیه بخشها اسپم در رابطه با این موضوعات رو به رو نشیم
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , meysam1366 , eagle-design.ir , mahsa_93mh
ممنون از مشارکتتون
پاسخ
تشکر شده توسط: sm_pakdel , meysam1366
من تازه میخوام شروع کنم هیچ اطلاعاتی هم در این رابطه ندارم میشه از مبتدی شروع کنید؟؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
روال کار توی nCIS همیشه شروع از پایه بوده.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366 , sm_pakdel
Thumbs Up 
(05-03-1394، 03:13 ب.ظ)sm_pakdel نوشته: من تازه میخوام شروع کنم هیچ اطلاعاتی هم در این رابطه ندارم میشه از مبتدی شروع کنید؟؟

سلام.
من خودمم کاملا مبتدی ام(اینو بهم گفتن که میگمااا)
بگذریم داداش.
بگو چی بلدی از برنامه نویسی؟(منظورم زبان هایی مثل Java و ... )
اگه جاوا یاد نداری خب یه خورده سخته!(خیلی)
اگه یاد داری منابع برای آندروید زیاده توی سایتها میتونی از اونها استفاده کنی
اما یه مشکل این وسط پیش میاد اونم اینه که اولش واقعا گیج و سردر گم میکنن آدمو.
بهترین کار اینه که اگه زبانت خوبه بشینی با خیال راحت رفرنسهای گوگل رو مطالعه کنی یا اصلا ویدیوهاشون رو نگاه کنی.
من از نت گرفتم ویدیوهاش رو از Admin هم خواهش میکنم که به زودی توی سایت برای دانلود این ویدیوهارو قرار بدن
اگه هم هیچ کدوم از موارد بالا رو ندارید دعاکن مودمم درست بشه بتونم با کامپیوترم به نت وصل شم و بیا یه تاپیک واسه تمام کسایی که مثل خودمون تازه میخوان شروع کنن بذارم رو سایت(این جواب روبا موبایل فرستادم..... فک کن این همه کاراکتر !!!!!!)
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
دوستانی که می خوان تاپیک های آموزشی قرار بدن این نکته رو هم در نظر داشته باشن که آموزش یکی از سخت ترین کارهاست و باید خودشون در اون زمینه تجربه ی لازم رو داشته باشن یا لااقل مطالعه خوبی داشته باشن ، خواهشا" آموزش هایی که میخواین قرار بدین مثل سایت دانشجویار و امثال اونا نباشه روند و کیفیت کار رو مثل پکیج های مهندس شهرکی مد نظر خودتون داشته باشید.

ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط: php , meysam1366
(08-03-1394، 05:43 ب.ظ)majid_7 نوشته:
(05-03-1394، 03:13 ب.ظ)sm_pakdel نوشته: من تازه میخوام شروع کنم هیچ اطلاعاتی هم در این رابطه ندارم میشه از مبتدی شروع کنید؟؟

سلام.
بگذریم داداش.
بگو چی بلدی از برنامه نویسی؟(منظورم زبان هایی مثل Java  و ... )
بهترین کار اینه که اگه زبانت خوبه بشینی با خیال راحت رفرنسهای گوگل رو مطالعه کنی یا اصلا ویدیوهاشون رو نگاه کنی.
من از نت گرفتم ویدیوهاش رو از Admin هم خواهش میکنم که به زودی توی سایت برای دانلود این ویدیوهارو قرار بدن
اگه هم هیچ کدوم از موارد بالا رو ندارید دعاکن مودمم درست بشه بتونم با کامپیوترم به نت وصل شم و بیا یه تاپیک واسه تمام کسایی که مثل خودمون تازه میخوان شروع کنن بذارم رو سایت(این جواب روبا موبایل فرستادم..... فک کن این همه کاراکتر !!!!!!)

اگر بخوام تحقیق کنم که بله مشکلی نیست می شینم سرچ میکنم 
شما گفتید میخواید اموزش بدید(گوگل که همیشه هست برای جستجو و...)
پاسخ
تشکر شده توسط:
آقا خواهشا یه آموزش از 0 برای آندروید شروع کنید ما هم باهاتون بیاییم جلو
پاسخ
تشکر شده توسط:
سلام به دوستان
من برای اینکه بتونم یکسری از کارای دم دستی خودمو انجام بدم تصمیم گرفتم با اندروید وبرنامه نویسی اون بیشتر آشنابشم برای این منظور کمی جستجو ومطالعه کردم وفعلا تا این اندازه جلو رفتم:
برای بر نامه نویسی دو تا محیط کاری رو پیدا کردم یکی روی ویندوز با اکلیپس و یکی روی گوشی وتبلت و... خلاصه محیط های سیستم عامل اندروید برای اینکه دم دست تر باشه با AIDE .
محیط اکلیپس بسیار جامع وحرفه ای تره و حتی میتونید ویژوالی کار کنید وبرای اینکه به طور جدی یک برنامه رو دست بگیرید مناسب تره ولی محیط AIDE برای زمانی مناسبه که یک برنامه رو نوشتید توی مرحله تست وباگ گیری باشید و میخواهید بتوانید در هر زمان که بخواهید یا به نظرتون میرسه سریع در برنامه اعمال کنید وآن را اجرا کنید بسیار مناسب است البته به نظر من اگر با برنامه نویسی آشنایی کامل دارید و میخواهید با اندروید هم آشنا شوید این محیط با مثالهای خوبی که داره میتونه بسیار آموزنده باشه
برای یادگیری من آموزشهای آقای کمالان رو هم دانلود کردم که برای نصب اکلیپس وsdk اندرویدو... بسیار مفید بود البته من کامل ندیدم ولی فصل نهم اون که مربوط به کار روی دیتا بیسها بود پیاده سازی کردم واکنون دارم باگهایی که در اون برخورد کردم رفع میکنم تا بتونم اجرای برنامه ایشون رو که هنوز موفق به اون نشدم رو ببینم
در جمع دوستان کسی میتونه کمکی بکنه اگر هست یا تمایل دارید تا اینجای کار بیایید جلو بگید تا باهم یک برنامه رو عملیاتی کنیم
برنامه دیتا بیس فصل نهم یک دفتر تلفن است که فقط نام وشماره افراد در آن اضافه تغییر یا حذف میشه به اضافه ظاهری در حد مبتدی قابل قبول
پاسخ
تشکر شده توسط:
برای شروع من باید چه زبانی رو یاد بگیرم؟؟
در چه محیطی باید برنامه نویسی کنم
؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
باید با Java کدنویسی کنید. محیط توسعه هم ترجیحاً eClipse همراه با پلاگین ADT که روش نصب شده باشه (Android Development Toolkit)

به زودی آموزشهای اندروید خودم رو شروع میکنم. سایر دوستان هم توی این فاصله میتونن کمک کنن.
پاسخ
تشکر شده توسط: arash691
(09-03-1394، 02:11 ق.ظ)sm_pakdel نوشته:
(08-03-1394، 05:43 ب.ظ)majid_7 نوشته:

سلام.
بگذریم داداش.
بگو چی بلدی از برنامه نویسی؟(منظورم زبان هایی مثل Java  و ... )

اگر بخوام تحقیق کنم که بله مشکلی نیست می شینم سرچ میکنم 
شما گفتید میخواید اموزش بدید(گوگل که همیشه هست برای جستجو و...)

بله.
من الان حدود ۶ماهه دارم فقط آموزش میبینم(انواع آموزشهارو ... چه فارسی و چه انگلیسی)
تازه میشه گفت یه چیزایی یاد گرفتم.
توی زمینه آموزش دادن هم مشکلی ندارم .(البته اینو کسایی که بهشون آموزش دادم گفتند)
خلاصه اینکه خیلی زود میرسم خدمتتون.
پاسخ
(09-03-1394، 04:09 ب.ظ)ADMIN نوشته: باید با Java کدنویسی کنید. محیط توسعه هم ترجیحاً eClipse همراه با پلاگین ADT که روش نصب شده باشه (Android Development Toolkit)

به زودی آموزشهای اندروید خودم رو شروع میکنم. سایر دوستان هم توی این فاصله میتونن کمک کنن.

سلام استاد.
باعث افتخاره که آموزشهای شمارو داشته باشیم.
انشالله با کمک شما و دیگر دوستان بهترین فروم و بخش آندروید خواهیم بود.(همه جوره روی کمک من یه نفر حساب کنید)
پاسخ
(09-03-1394، 09:46 ق.ظ)shpegah نوشته: سلام به دوستان
من برای اینکه بتونم یکسری از کارای دم دستی خودمو انجام بدم تصمیم گرفتم با اندروید وبرنامه نویسی اون بیشتر آشنابشم برای این منظور کمی جستجو ومطالعه کردم وفعلا تا این اندازه جلو رفتم:
برای بر نامه نویسی دو تا محیط کاری رو پیدا کردم یکی روی ویندوز با اکلیپس و یکی روی گوشی وتبلت و... خلاصه محیط های سیستم عامل اندروید برای اینکه دم دست تر باشه با AIDE .
محیط اکلیپس بسیار جامع وحرفه ای تره و حتی میتونید ویژوالی کار کنید وبرای اینکه به طور جدی یک برنامه رو دست بگیرید مناسب تره ولی محیط AIDE برای زمانی مناسبه که یک برنامه رو نوشتید توی مرحله تست وباگ گیری باشید و میخواهید بتوانید در هر زمان که بخواهید یا به نظرتون میرسه سریع در برنامه اعمال کنید وآن را اجرا کنید بسیار مناسب است البته به نظر من اگر با برنامه نویسی آشنایی کامل دارید و میخواهید با اندروید هم آشنا شوید این محیط با مثالهای خوبی که داره میتونه بسیار آموزنده باشه
برای یادگیری من آموزشهای آقای کمالان رو هم دانلود کردم که برای نصب اکلیپس وsdk اندرویدو... بسیار مفید بود البته من کامل ندیدم ولی فصل نهم اون که مربوط به کار روی دیتا بیسها بود پیاده سازی کردم واکنون دارم باگهایی که در اون برخورد کردم رفع میکنم تا بتونم اجرای برنامه ایشون رو که هنوز موفق به اون نشدم رو ببینم
در جمع کسی میتونه کمکی بکنه اگر هست یا تمایل دارید تا اینجای کار بیایید جلو بگید تا باهم یک برنامه رو عملیاتی کنیم
برنامه دیتا بیس فصل نهم یک دفتر تلفن است که فقط نام وشماره افراد در آن اضافه تغییر یا حذف میشه به اضافه ظاهری در حد مبتدی قابل قبول

سلام
به نظرم زود رفتید سراغ وسطای کار!
اطلاعاتی که دارید درسته اما به نظرم شما هم میخواید فقط کتاب بنویسید که پریدید اولش به وسطش‌!!!
چون بیشتر کسایی که میخوان کتاب بسازن همون اولش میرن سراغ پایگاه داده.
بگذریم حالا(شوخی کردم)
سایت کمالان رو من تخلیه کردم دوست من ! به نظرم آموزششون جامع هست اما خوب نیست!
به نظرم با کتابهای آموزشی شروع کنید و بعد برید سراغ ویدیوها(فرقی نمیکنه چه مجموعه ویدیویی)
اینطوری یه سری اطلاعات کلی راجع به حداقل چیزایی که میخواید یاد بگیرید دارید.
مثلا خود من همین هفته قبل داشتم ویدیو آموزش کار با وب سرویس رو میدیدم(چون بچه های ایرانی خیلی تو این زمینه فعال بودن رفتم سراغ مجموعه های لاتین که در حقشون ظلم نشه و احساس سرخوردگی بهشون دست نده )
پاسخ
تشکر شده توسط:
نه دوست من نمیخوام کتاب بنویسم گفتم که میخوام کارای دم دستی خودمو انجام بدم
حالا شما که سایت آقای کمالانو کامل زیرورو کردید فصل نهم را پابه پای ایشون انجام دادید ؟
اگر من کد برنامه ایشون رو اینجا بذارم میتونید کمک کنید تا اجرا بشه ؟ البته کد ایشون هست ولی خط به خطشو خودم نوشتم تا برنامه ایشونو بتونم اجرا کنم چون ایشون کدها شونو در سایت نذاشتن (البته حق هم همینه )
اگر احساس میکنید تاپیکتون منحرف میشه جای دیگه بذارم ولی فکر کنم بدنباشه اگر روی همین کد بحث آموزشو پیش بریم به مرور که دوستان مشارکت کنند بخشهایی رو که متوجه نمیشن میپرسن توضیح میدیم
تا انشالله پکیج آموزشی اون آماده بشه
پاسخ
تشکر شده توسط:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان