رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش اندروید برای مبتدیان
به نظرم موضوع بحثش ربطی به اینجا نداشته باشه.
یه تاپیک با همون موضوع ایجاد کنید و لینکش رو اینجا بذارید تا هر کس که مایل بود بیاد اونجا هم شرکت کنه توی بحث.
ضمنا من مجموعه های لاتین خوبی دارم که بسیار از سایت آقای کمالان بهترند .اگه مایل باشید میتونم لینک بهتون بدم که خودتون مقایسه کنید.
(به نظرم برای آموزشها -انواع اموزشها- دنبال آموزش فترسی نباشید چون هرکس برداشت خودش رو از موضوع میکنه آخرشم خواننده هیچی نمیفهمه.باور کنید... من خودم چند نمونه ش رو دارم)
موفق باشید
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
یکی از منابع خوب یادگیری که البته رایگان نیست، آموزشهای بینظیر تصویری آقای بهنام آقاجانی هست که میتونید از سایتشون (http://www.uncocoder.com) تهیه کنید. خوشبختانه آموزشهای تصویری فارسی خوب، درحال گسترشه.
پاسخ
تشکر شده توسط: meysam1366
بله البته آموزشهای خوبی دارن تو سایتشون
البته یه خورده آشنایی با جاوا برای اندروید حتی برای اموزشهای ایشون لازمه
پاسخ
تشکر شده توسط:
Photo 
یک پکیج آموزش جامع درسطوح مقدماتی وپیشرفته از دوشرکت نرم افزاری داتیس ومهرگان به صورت تصویری را نیز من در ویترین مغازه ای دیدم که قیمت روی پک رو زده بود 20 تومن فروشنده گفت چون میخوام از توی ویترین جمع شه به قیمت خرید 10 تومن میدم گرفتم از نظر کیفیت صوتی تصویری که خیلی خوبه 10 فصل داره با مروری بر جاوا شروع میشه اکلیپس وsdkوپلاگینهای اندروید رو هم به همراه 54 تا مثال که فقط مثال مربوط به دیتابیسش را اجرا کردم بدون مشکل اجرا شد
هنوز فرصت نکردم آموزشها رو ببینم ولی به نظر خوب میاد گفتم شاید بد نباشه به دوستان هم بگم
البته تاریخ تولید 92/9/17 میباشد  سرفصلها
فصل 1
[عکس: upload7.ir?p=preview&s=1&q=tsBkqdWtrY9Tn...5M3Q6j&s=1]
....
فصل 7
[عکس: upload7.ir?p=preview&s=1&q=SbKK9WnNUpHwb...aujo86&s=1]

تمامی سرفصلها (عکس از روی جعبه پکیج گرفته شده )
[عکس: upload7.ir?p=preview&s=1&q=SapFEWdt6sJT9...DzzGSu&s=1]
پاسخ
تشکر شده توسط:
(08-03-1394، 05:43 ب.ظ)majid_7 نوشته:
(05-03-1394، 03:13 ب.ظ)sm_pakdel نوشته: من تازه میخوام شروع کنم هیچ اطلاعاتی هم در این رابطه ندارم میشه از مبتدی شروع کنید؟؟

سلام.
من خودمم کاملا مبتدی ام(اینو بهم گفتن که میگمااا)
بگذریم داداش.
بگو چی بلدی از برنامه نویسی؟(منظورم زبان هایی مثل Java  و ... )
اگه جاوا یاد نداری خب یه خورده سخته!(خیلی)
اگه یاد داری منابع برای آندروید زیاده توی سایتها میتونی از اونها استفاده کنی
اما یه مشکل این وسط پیش میاد اونم اینه که اولش واقعا گیج و سردر گم میکنن آدمو.
بهترین کار اینه که اگه زبانت خوبه بشینی با خیال راحت رفرنسهای گوگل رو مطالعه کنی یا اصلا ویدیوهاشون رو نگاه کنی.
من از نت گرفتم ویدیوهاش رو از Admin هم خواهش میکنم که به زودی توی سایت برای دانلود این ویدیوهارو قرار بدن
اگه هم هیچ کدوم از موارد بالا رو ندارید دعاکن مودمم درست بشه بتونم با کامپیوترم به نت وصل شم و بیا یه تاپیک واسه تمام کسایی که مثل خودمون تازه میخوان شروع کنن بذارم رو سایت(این جواب روبا موبایل فرستادم..... فک کن این همه کاراکتر !!!!!!)

خیلی ممنون که میخواید آموزش بدید

اما اگه بهتون گفتن کاملا مبتدی هستید
پیشنهاد میکنم اقدام به آموزش نکنید
تا بقیه رو گمراه نکنید

با تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط:
(13-03-1394، 05:23 ق.ظ)Linux نوشته: سلام

کسی آموزش توی محیط android studio سراغ نداره؟ لاتین هم مشکلی ندارم فقط رایگان باشه :)

سلام.
یه سر به سایت Ehsanavr.com بزن .فک کنم داشته باشه مجموعه ش رو!
پاسخ
تشکر شده توسط: Linux

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان