رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كند شدن شديد ويندوز من بعد دو يه ماه
سلام
من لبتاپ ايسر دارم از سخت افزار نسبتا قوي بهره ميبره و core i5 هست و رمشم 4 هست .
Acer E
يك ويندوز تو كارتونش بود كه اورجينال بعيد ميدونم باشه - اين سي دي ويندوز ايميج هست كه وقتي ميخوام ويندوزمو عوض كنم اول يك بك اپ از اطلاعاتم ميگيرم تو درايور هام و ميبرمشون تو هارد اكسترنالم و بعدش ويندوزو عوض ميكنم كه كل درايور هامو در هنگام نصب حذف ميكنه و شركتي تحويلم ميده لبتاپ رو

سرعتش عاليه اوايل و در اجراي هيچ برنامه اي مشكل نداره
وقتي دو ماه مدام كد نويسي و طراحي با فتوشاپ انجام ميدم انگار بانك اطلاعاتيش ميپوكه و به شدت راندمان و سرعت ويندوزم پايين مياد به طوري كه مجبورم ميكنه ويندوز عوض كنم

رو ويندوزم يك انتي ويروس نود 32 نصب هست - ميگن اورجيناله ولي بعيد ميدونم

من به شدت تو اينترنت هستم و ميدونم كه احتمال گرفتن ويروس براي لبتاپم بسيار بالاس - حدسم اينه كه مشكل كندي سرعت همين ماجرا باشه
نظرتون چيه دوستان ؟ چه كنم يك ويندوزو يك سال يك سال عوض كنم !؟
پاسخ
تشکر شده توسط:
ویندوزه دیگه کاریش نمیشه کرد Big Grin

خب برای اولین قدم Task Manager رو بررسی کنید

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
تشکر شده توسط: ?php?
(26-06-1394، 08:39 ب.ظ)bgsrb88 نوشته: ویندوزه دیگه کاریش نمیشه کرد Big Grin

خب برای اولین قدم  Task Manager رو بررسی کنید

شرمنده که اینو میگما فکر کنم دوستان تاپیک میزارن تا به جواب برسن

کسایی که خیلی با پوشه ها و فایل ها سروکار دارن معمولا این مشکل براشون پیش مییاد
منظورم از کار با پوشه و فایل حذف و درج هست
بهترین کار این هست که یک نرم افزار ccleaner و defragment نصب کنی

اگر هم سیستم عامل رو عوض کردی تا ویندوز نصب شد هیچ درایوی رو باز نکن
مستقیم آنتی ویروست رو نصب کن و شروع به ویروس یابی درایوها بکن
بعدش میتونی نرم افزارهای درایور و نرم افزارهای جانبی رو نصب کنی
70 درصد مشکل با راه حل اول قابل درست شدن هست ولی کسی ازش معمولا استفاده نمیکنیه چون اطلاع رسانی درموردش نشده
یه برنامه نویس دنیاش کدنویسی هست
پاسخ
(26-06-1394، 09:50 ب.ظ)habibvafapour نوشته: شرمنده که اینو میگما فکر کنم دوستان تاپیک میزارن تا به جواب برسن
برحسب تجربه راهنمایی کردم.
کم گوی و گزیده

یادگیری مداوم حداقل شرط لازم برای موفقیت در هر زمینه ای است که در آن فعالیت می کنید؛ هر روز چیز جدیدی بیاموزید.
پاسخ
تشکر شده توسط:
ممنون دوست عزيز - شما خودتون از برنامه ccleaner چقدر تجربه داريد ؟ با فعال كردنش تاثيري هم داره !؟ به اشتباه فايل هاي ديگه رو پاك نميكنه؟! دقتشو ميگم ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط:
به عنوان یک راه حل قطعی به لینوکس مهاجرت کنید و یکبار برای همیشه خودتون رو راحت کنید.

ولی اگه با گذشت زمان ویندوزتون کند میشه خب فیریزش کنید.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ
تشکر شده توسط:
اخه من از نرم افزار هاي گرافيكي مثل فتوشاپ و ايلاستريتور استفاده ميكنم و شنيدم لينوكس پشتيباني خوبي از گرافيك نداره ولي نرم افزار هاي فتوشاپ برا لينوكس پيدا ميشه ولي تو ويندوز عملكرد بهتر و گرافيكي تري داره
پاسخ
تشکر شده توسط:
حدس من اینه که از ویندوز 7 استفاده میکنید، درسته؟ ویندوز 7 به قبل بعد از چند ماه کند میشن و طبیعیه. ولی اگر از ویندوز 8 به بعد استفاده کنید این مشکلات کمتر شده و حتی تا دو سال یا بیشتر، بدون نیاز به تعویض ویندوز میتونید استفاده کنید.
پاسخ
(27-06-1394، 01:09 ق.ظ)?php? نوشته: اخه من از نرم افزار هاي گرافيكي مثل فتوشاپ و ايلاستريتور استفاده ميكنم و شنيدم لينوكس پشتيباني خوبي از گرافيك نداره ولي نرم افزار هاي فتوشاپ برا لينوكس پيدا ميشه ولي تو ويندوز عملكرد بهتر و گرافيكي تري داره

تو لینوکس ابزار های مناسب و قدرتمندی  برای کار با گرافیک و گرافیک برداری وجود داره مثل گیمپ و اینک اسکیپ.
 وبلاگ من => jgeek.ir

System.out.PrintLn("Say to Prof.James Gosling Java Never Dies ! I HATE Microsoft and its Technologies ! ");
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان